Poniedziałek, 18 Grudzień 2017

Jesteś tu: Home Zaproszenie na Polsko – niemiecki Gminny Dzień Seniora

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Zaproszenie na Polsko – niemiecki Gminny Dzień Seniora

W kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które są okazją do celebrowania dojrzałego czy starszego wieku. Do najważniejszych działań należy walka z wykluczeniem osób w podeszłym wieku, ułatwienie im dostępu do opieki medycznej, a także do pełnego życia kulturalnego i społecznego.
Burmistrz Bobolic wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Społecznych w Bobolicach ma zaszczyt zaprosić Seniorów na Polsko – niemiecki Gminny Dzień Seniora połączony z inauguracja roku akademickiego 2017 / 2018 BUTW, który odbędzie się 24 października o godz. 16.00. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bobolicach przy ul. Głowackiego 7b-c. W programie przewidziano m.in. wystąpienia zaproszonych gości, wykład inauguracyjny, występy artystyczne, „strefę zdrowia”. Zapewniamy dobrą zabawę i transport.
Zgłoszenia należy dokonać u sołtysów lub u P. Haliny Michalak, tel. kom. 660692497.

Zadanie to współfinansowane jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych 2014-2020 oraz przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (FMP Interreg VA).